• Mall Of Istanbul The Office Plaza, 17/136
  • info@fedeteknoloji.com
  • 9:00 – 17:00
Thumb
Kişisel verilerin gizliliği

Gereksinimleri ve işlemci seviyeleri düşük olan sensörlerin gönderdiği verilerin hızlı ve güvenli bir şekilde şifrelenmesi için güvenlik algoritmaları geliştirilmektedir.

Thumb
Tedarik uygulamaları

Stokta azalmakta olan, son kullanma tarihi yaklaşmakta olan ürünlerin takibini, ihtiyaç durumunda tekrar sipariş verilmesi gibi tedarik uygulamalarına katkı amacıyla geliştirilmektedir.

Thumb
Akıllı ev uygulamaları

Işık, ısı, havalandırma, güvenlik gibi konularda evlerin sağladığı hizmetlerin uzaktan yönetilmesi ve takibi amacıyla akıllı ev uygulamaları geliştirilmektedir.

Thumb
Akıllı Sensörler

Ortamını veya değişikliklerin tespiti ve bilgileri diğer elektronik cihazlara genellikle bir bilgisayar işlemcisine göndermek olan bir cihaz, modül, makine veya alt sistemdir.

Giyilebilir teknoloji, insanlar tarafından giyilebilen teknolojik aletlerin genel adıdır ve vücut hareketlerini izleyen akıllı sensörlerle yüklüdür.

Giyilebilir teknoloji ürünleri genellikle, Wi-FiBluetooth ve mobil internet bağlantısı yoluyla kablosuz olarak akıllı telefonla senkronize olur. Kullanıcılar giyilebilir cihazlara sensörler yardımıyla bağlanır. Elektronik, yazılım, sensörler ve bağlantı gibi “nesneler”, cisimlerin internet üzerinden veri alışverişini katitesi[3] dahil) sağlayan faktörler olduğundan, etkinlik izleyicileri gibi giyilebilir cihazlar nesnelerin internetine bir örnektir. İnsan müdahalesi gerektirmeden üretici, operatör veya diğer bağlı cihazlardır.

Akıllı saat, akıllı gözlük, vücut sensörleri, elektronik giyim eşyaları, mücevher ve kişisel video kayıt cihazları giyilebilir teknoloji ürünleri arasında yer alır. Kullanıcıların her zaman yanlarında olan giyilebilir teknoloji ürünleri; sağlık hizmetleri, konum takibi, spor performansını izleme, daha düzenli olma, formda ve aktif kalma, kilo verme, etkinlik izleme için kullanılır. Eğlence, eğitim, sağlık, iş, bilgi alma, sosyalleşme, güvenlik gibi alanlarda hizmetler sunar.

Bizler de geliştirdiğimiz yazılımlar ile ürünler üreterek bu teknolojide adından söz ettiren firmalar arasında olmayı hedeflemekteyiz.