• Mall Of Istanbul The Office Plaza, 17/136
  • info@fedeteknoloji.com
  • 9:00 – 17:00
  • 0 Comments

Çalışanın değerli olduğu ve çalışanlarının yaratıcılığından güç alan şirketimizin insan kaynakları politikasının hedefi; projelerimizin verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, doğru alanda görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenip karşılanması, performans yönetimi, kariyer planlaması ve kalite standartlarına uymasıdır.

Amacımız; şirketimizin, nitelikli işgücünün çalışmak için tercih ettiği ilk organizasyon olmasıdır.

Politikamız; şirketimizin stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda insan gücü ihtiyacını karşılamak, bu gücün en verimli şekilde değerlendirilmesini ve devamlılığını sağlamaktır.

Bu doğrultuda; üniversite öğrencilerine, kendi gelişimlerine destek olmak üzere staj imkanı tanımak, çalışanlarımıza eğitim olanakları sunmak, kariyer planlarını olusturup, açık pozisyonlarda mevcut çalışanları değerlendirmek, verimliliklerini üst seviyeye çıkarmak, olmazsa olmazımızdır.

Çalışanlarımız için şeffaf ve eşit yönetim politikası izleyerek şirketlerine bağlılıklarını ön planda tutmanın ve geliştirmenin, sahip olduğumuz beyin gücünün muhafazası için temel kriter olduğunun bilincindeyiz. Çalışanlarımızdan anket ve benzeri uygulamalarla yeni yapılacak veya mevcut yapıda değişiklik yapılacak durumlarda görüşlerini alır ve yön vermelerini sağlarız.

Öğrenen bir organizasyon kültürüne sahip olan şirketimizde eğitime, takım çalışması, iletişim ve rahat bir çalışma ortamına önem veriyoruz.
Müşterilerin hizmet yolculuğuna ilişkin çözümlerimiz sayesinde yeni nesil teknoloji uygulamalarına yönelik derin uzmanlaşma imkanı sağlayan kariyer fırsatları sunuyoruz.

 

İş başvurusu ve açık pozisyonlarda değerlendirilmek üzere cv’nizi aşağıdaki butona tıklayarak gönderebilirsiniz.


Previous Post
Çerez Politikası
Next Post
Kişisel Verilerin Korunması