• Mall Of Istanbul The Office Plaza, 17/136
 • info@fedeteknoloji.com
 • 9:00 – 17:00
Misyon & Vizyon

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farkı ürünler yaratan, inovatif gömülü sistemleri, ev otomasyon sistemleri, güvenlik ve kamera sistemleri üretmesi’nin yanında robotik kodlama, siber güvenlik, yapay zeka kodlama, web geliştirme ve yazılım hizmetleri ile türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketicilerin keyifle kullanacağı ortamlarda ürünlerini ve hizmetlerini kullanıcalara sunmak, sektörün öncü, yenilikçi ve tercih edilen markalarından olmak.

  Misyonumuz

  Doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak, yenilikçi ürün yelpazesi ile kullanıcı beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak müşteri odaklı çalışmak.

  Müşteri Memnuniyeti Politikamız

  Katma değerli teknoloji ürünleri üretmeyi hedefleyen firmamız, ileri teknolojik gelişmeler ışığında ve müşteri odaklılık bilinciyle çalışmalarını sürdürmekte olup müşteri memnuniyetinin sürekliliği ve iyileştirilmesi doğrultusunda ilerlemektedir. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti politikamız;

  • Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini açık, şeffaf ve en güvenli şekilde kalite ve ürün sunma anlayışıyla ele almak.
  • Satış öncesi ve sonrası tüm süreçlerimizde müşteri odaklı bir yaklaşım.
  • Müşterilerden gelen şikayetleri yasal mevzuat şartlarına uyum içerisinde tarafsız, adil ve gizlilik anlayışı içerisinde değerlendirmek ve çözümler üretmek.
  • Müşteri istek, ihtiyaç ve beklentilerini kolayca iletmesi için gerekli iletişim altyapılarının sürekliliği.
  • Şikayet ve öneriler doğrultusunda sunduğumuz çözümleri kalıcı hale getirerek sistemi sürekli iyileştirmek.

Thumb
Thumb
HAKKIMIZDA

Hizmetlerimiz hakkında bilinmesi gerekenler

Tarihçemiz hakkında?

2021 yılında küçük bir ofiste temelleri atılan Fede Teknoloji, gömülü sistemler, ev otomasyon sistemleri, robotik kodlama, yapay zeka kodlama, web geliştirme ve her türlü araştırma- geliştirme alanlarında faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Fede teknoloji henüz yeni kurulmuş olmasına rağmen inovatif ve farklı projeleri ile katma değerli ürün üretme ve hizmet sunma hedefi ile çalışmaktadır.
Fede teknoloji ayrıca e-ticaret platformlarında teknoloji ürünlerini tüketiciye sunmaktadır. Bu ürünlere talep gösteren tüm müşterilerin memnuniyetinin maksimize edilmesi için çalışmalar yürütmektedir. Teknoloji ve yazılımdaki uzman ekibi ve operasyonel verimliliği ile faydalı modeller oluşturma ve tüketicinin minimum çabasıyla tüketiciye ulaşmak birincil ilkemizdir.